O nas

Kilka słów o nas.

Jesteśmy firmą z tradycjami. Na rynku działamy już od ponad 15 lat. Przez cały ten czas współpracowaliśmy z osobami prywatnymi oraz z różnego rodzaju spółkami. Nasi Klienci pochodzą nie tylko z Poznania, ale również z innych polskich miast. Niejednokrotnie współpracowaliśmy także z Klientami mieszkającymi za granicą (np. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Rosji, Hiszpanii etc.).

Początkowo w biurze pracowało zaledwie kilku pracowników. Z czasem do zespołu dołączały kolejne osoby. Na chwilę obecną w siedzibie naszej firmy pracują 23 osoby. Są to między innymi doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi, radcy prawni, zarządcy nieruchomości oraz pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Współpracujemy również z biurem tłumaczeń, by w razie potrzeby spełnić oczekiwania zagranicznych Klientów.

Jesteśmy zgranym i profesjonalnym teamem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wspólnie realizujemy najtrudniejsze zlecenia. Pomagamy Klientom poszukującym mieszkania dla młodych na sprzedaż, nieruchomości biurowych oraz lokali użytkowych.

15 lat na poznańskim rynku to czas, w którym nawiązywaliśmy cenne znajomości. Dzięki odpowiednim kontaktom nasze działania są bardziej efektywne i przede wszystkim rzetelne. W pracy cenimy sobie obowiązujące wszystkich pośredników zasady etyki zawodowej. Działamy zgodnie z prawem i kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów.

By sprostać wszystkim oczekiwaniom, cały czas rozwijamy się dla naszych Klientów. Bierzemy udział w szkoleniach i analizujemy zmiany zachodzące na rynku nieruchomości. Interesuje nas głównie Poznań, jednak na bieżąco śledzimy również ogólnopolską branżę nieruchomości.

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej, doświadczonej i zaufanej firmy zajmującej się pośrednictwem, zapraszamy do zakładki kontakt.